♫ אחת ששומעת #21 | 31/10 | נשארת בבית ♫

ספיישל מוזיקה ישראלית, חדשה.

את רוב הדברים ההו-כה-יפים בתוכנית הזאת הכרתי בעצמי רק לאחרונה. הרבה בזכות אינדינגב והספיישל שעשיתי ב’טרקלין‘ שבוע שעבר (תוכנית התרבות היומית של הרדיו הבינתחומי, שאני מגישה בימי רביעי).
רוב רובם של האמנים הפעם הם צעירים, לא מוכרים, אבל יש כמה שמות גדולים וכבירים. כמעט כל השירים (ויש הרבה שירים) הם מאלבומים שיצאו השנה, חלקם ממש לאחרונה, וישמחו אזניים ברות מזל. תוכנית של תגליות.
נהניתי מאד להכין את הפלייליסט לתוכנית הזאת. עבדתי עליה הרבה, שוב ושוב, הידקתי וליקקתי (שפתיים), וניסיתי להכניס כמה שיותר, כי יש כל כך הרבה מוזיקה חדשה וטובה שהלב מתפקע. והשקעתי גם בלינקים, כי זו תוכנית חשובה המיוחד – לאתר של כל מוזיקאי ומוזיקאי (סליחה רן כהן, לא מצאתי את שלך…). תיכנסו, תקשיבו, תורידו או תרכשו את המוזיקה היפה שיש פה.

 

יום שני 24/10/11, התארחו בתוכנית:

Shai Dayan, The Trees and the Bees, אוהד צופי, Jali Ensemble,  נקמת הטרקטור, אלברט סופר, יענקלה רוטבליט, מתן אשכנזי, Ori Avni, מאיה בלזיצמן, נועה גולנדסקי, Sun Tailor, Noa Bentor, Uzi Ramirez, Amos Zimmerman & The Riverband, רונן גרין, My Second Surprise, Flora, אלי מגן, ירונה כספי, Adam ben ezra, Audio Montage All-Stars, The Ramirez Brothers, רוצי בובה, Monti-Fiori, Avi Lebovich & the Orchestra, רן לוי featקוואמי , Umlala, Daniel G., שממל, Yemen Blues.

Leave a Reply

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.